Pasja prędkości

Anatomia trucków – 4 cechy, na które warto zwrócić uwagę
19 lutego 2015
So… You Can Longboard Dance? – Zawody Dancingowe
24 lutego 2015

Jest wielu pasjonatów prędkości, na desce to odczucie potęguje się, nic więc dziwnego, że szybkie samochody oraz downhill skateboarding mają tyle wspólnego. Dziś przejrzymy kilka filmów wiążących oba te sporty.

Kevin Reimer – wielu z Was go kojarzy, Mistrz Świata 2014 w downhill skateboardingu. W filmie opowiada o swojej pasji do deski jak i do szybkich samochodów.

Kolejny film został zrobiony przez Mercedes-Benz South Africa. W RPA longboard jest popularnym sportem, jest tam dużo longboardzistów, wiele niesamowitych spotów, a przede wszystkim dobra pogoda cały rok.

Film zrobiony przez japoński Top Gear w, którym bierze udział Patrick Switzer, jeden z najbardziej znanych, a zarazem najlepszych riderów. Niestety w środku tego sezonu złapał kontuzję i nie mógł dalej walczyć z Kevinem o mistrza 2014.

Ostatni film, który dla was wybrałem pochodzi z Brazylii. Sergio Yuppie uwielbia techslide’y, jest to zapowiedź dłuższego filmu, w którym opowiada on o swojej przygodzie z deska od dzieciństwa. Gdy zaczynał jeździć, był odrzucany przez środowisko co zmotywowało go, aby jeszcze więcej katować deskę. Teraz jest szanowany przez skateboardzistów jak i longbardzistów.

 

Dołącz do nas

Udostępniaj / Komentuj / Twórz / Dziel się pasją

Od riderów dla riderów – to jest definicja tego miejsca.

Twórz – masz pomysł na artykuł? może chcesz się z nami czymś podzielić? odkryłeś fajny spot, nakręciłeś film, albo sam zrobiłeś longa? Napisz do nas! Mile widziany każdy longboardowo-skateboardowy aktywista.

Pamiętaj – Golong to miejsce, w którym razem chcemy budować polską scenę longboardową – dołącz do nas i zostań częścią tego projektu – no hate just skate!

Dziel się pasją – po prostu! Dziel się nią

Dodaj komentarz